1. GÜN, 23 KASIM 2023, PERŞEMBE | |||
Saat | Kurum - Kuruluş | Konuşmacı | Konu Başlığı |
9:00-10:00 | Kayıt | ||
10:00 - 12:30 | 1. Oturum | ||
10:00 - 10:15 | Tünelcilik Derneği | Prof.Dr. Nuh Bilgin (Yönetim Kurulu Başkanı) | Açılış Konuşması |
10:15 - 11:00 | AYGM | Dr. Yalçın Eyigün (Genel Müdür) | Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Yeni Projeleri ve İstanbul Boğaz Tüneli |
11:00 - 11:30 | Kahve Arası | ||
11:30 - 13:00 | 2. Oturum | ||
11:30 - 12:15 | İBB | Ceyhun Avşar (Raylı Sistem Dairesi Başkanı) | İstanbul Büyük Şehir Belediyesi, Raylı Sistem Yatırımları ve Gelecek Vizyonu |
12:15 - 13:00 | DSİ | Dr. Ayhan Koçbay (Jeoteknik Hizmetler Daire Başkanı) | DSİ'de Projelendirilen Yeni Tüneller ve Gazlı Tünellere Bir Örnek, Silvan Tüneli |
12:30 - 14:00 | Öğle Yemeği | ||
14:00 - 15:30 | 3. Oturum | ||
14:00 - 14:45 | Hacettepe Üniversitesi | Prof.Dr. Candan Gökçeoğlu (Hacettepe Üniversitesi) | Doğu Anadolu Fayının Yarattığı Son Büyük Deprem ve Tüneller Üzerindeki Etkisi |
14:45 - 15:30 | Selanik Üniversitesi | Prof.Dr. Kyriazis Pitilakis (Selanik Üniversitesi) | Sismik Tasarım ve Tünellerin Risk Değerlendirmesi |
15:30 - 16:00 | Kahve Arası | ||
16:00 - 17:30 | 4. Oturum | ||
16:00 - 16:45 | Yapı Merkezi | Başar Arıoğlu (Yönetim Kurulu Başkanı) | Avrasya Tünelinde Kullanılan Sismik Conta ve Gereksinimi |
16:45 - 17:30 | Efectis Era Avrasya | Burak Ballı (Yangın Güvenliği Mühendisi) | Tünel Yangınlarından Korunma: Acil Durum Havalandırma ve Yolcu Tahliye Stratejileri |
17:30 - 18:15 | CivilNova Solutions SL | Lucía Pérez Martínez (Chief Support Officer) | İzleme İşleri için Bulutta Jenerik Bir Yazılım Platformu Kullanmanın Avantajları |
18:15 - 19:00 | Kahve Arası | ||
19:00 - 22:30 | Gala Yemeği (Bilet Satış için İletişim Emre Tomakinoğlu: +90 532 354 9451) | ||
2. GÜN, 24 KASIM 2023, CUMA | |||
Saat | Kurum - Kuruluş | Konuşmacı | Konu Başlığı |
09:00 - 10.00 | Kayıt | ||
10:00 - 11:15 | 5. Oturum | ||
10.00 - 10.45 | Tünelcilik Derneği | Prof.Dr. Nuh Bilgin (Yönetim Kurulu Başkanı) | Dünya’da Üç Büyük Yağmursuyu Taşkını Önleme Projeleri |
10.45 - 11.15 | Taşyapı İnşaat | Yıldırım Tan Özaydın (Proje Müdürü) | Sel Felaketleri Yağmursuyu Tünelleri Gereksinimi ve İstanbul’daki Tüneller |
11:15 - 11:45 | Kahve Arası | ||
11:45 - 12:45 | 6. Oturum | ||
11.45 - 12.15 | Kalyon İnşaat | Muammer Çınar (Proje Müdürü) | İstanbul Avrupa Bölgesi İçme Suyu Tüneli Projesi |
12:15 - 12:45 | Tünelcilik Derneği | Sina Kiziroğlu (Yönetim Kurulu Üyesi) | Türkiye'deki Kütle Hareketleri ( Heyelan, Çığ) Sorunları ve Tünelcilik |
12:45 - 14:00 | Öğle Yemeği | ||
14:00 - 15:45 | 7. Oturum | ||
14:00 - 14:30 | F.Willich GmbH | Paulo H.Tsingos (Willich GmbH) | Tünelcilikte Çevre ve Emniyet Verimliliğinin İyileştirilmesi, Pratik Tecrübeler |
14:30 - 15:00 | Dillingham-Kiska Ort. | Meriç Yetiş (Proje Müdürü) | Mersin Büyükşekir Metro Projesinin Tanıtımı, Gelişmeler, Sorunlar |
15:00 - 15:30 | Grup Artson | Feyzi Polat (Grup Artson) | Tünel Güzergah Çalışmalarında 20 Yıllık Tecrübe, Notlar ve Öneriler |
15:30 - 15:45 | Tünelcilik Derneği | Prof.Dr. Nuh Bilgin (Yönetim Kurulu Başkanı) | Kapanış Konuşması |
Ana Sponsor |
Ana Sponsor |
---|
Platin Sponsor |
---|
Altın Sponsor |
Altın Sponsor |
Altın Sponsor |
Altın Sponsor |
Altın Sponsor |
---|
Gümüş Sponsor |
Gümüş Sponsor |
Bronz Sponsor |
Bronz Sponsor |
---|---|---|---|
Sektorel Sponsor |
Yaka Kartı Sponsoru |
Öğlen Yemeği Sponsoru |